Crizal Gözlük Camı

Crizal gözlük camı, Fransız bir marka olup sektörün kalitesini yükseltiyor. Doğru gözlük, doğru camla buluştuğunda beklentileri karşılayan bir performansa ulaşıyor. Crizal, daha iyi görmeniz ve görünmeniz için aranılan tüm özellikleri taşıyor. Göz sağlığını önemseyen tüm markalar gibi Crizal de yaş ayırt etmeksizin herkes için en iyi ve sağlıklı camları üretiyor.

Crizal gözlük camlarındaki antirefle kaplaması, parlak ışıklara karşı güçlü bir direnç tabakası oluşturuyor, kişilerin günlük yaşamdaki aktivitelerini daha kaliteli hale getiriyor. Antirefle kaplaması sayesinde bilgisayar başında ya da güneşli günlerde gözler dış etkenlerden etkilenmiyor, daima iyi hissettiriyor.

Göz sağlığını önemseyen ve görüşünü netleştirmek isteyenlerin tercih ettiği Crizal gözlük camı, yansıma yapmayan cam yapısıyla günün her saati memnun edici bir görme kalitesi sunuyor. Crizal, üstün teknoloji neticesinde yoğun bir araştırma ve geliştirme sonucu ortaya çıkan camlar ürettiğinden her yaş grubuna hitap eden sağlıklı cam yelpazesine sahip.

Crizal Gözlük Camı Türleri ve Özellikleri

Crizal gözlük camı UV güneş ışınlarını merkeze alıyor ve kullanıcıların zararlı ışınlardan olumsuz etkilenmemesine yardımcı oluyor. Güneşin yakıcı ve kalitesiz etkisinden sıyrılan Crizal kullanıcıları, bilgisayar ya da cep telefonu ekranlarının da parlaklığından korunabiliyor. Hayatın her alanında parlak ışıklar bulunuyor. Lamba, trafik ışıkları, şehir ışıkları sürekli maruz kalındığında göz problemi olan kişilerin yaşamını kötü etkiliyor. Crizal, bu durumu ortadan kaldırmak için korunaklı, antirefleli camlar tasarlıyor, güneş gözlüklerinde ve dereceli gözlüklerde istenilen sağlıklı performansı sunuyor.

Crizal gözlük camı türleri Sun, Easy, Forte, Prevencia gibi seçeneklerden oluşuyor. Cam türlerinin ortak noktası güneşin UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlamasıdır. Kullanıcılar Crizal cam takılı olan gözlükleriyle dış etkenlerden etkilenmiyor, görüş kalitesinden ödün vermiyor. Crizal camları çizilmeye, suya, lekeye, toza karşı dirençli olduğu içinse temizliği ve bakımıyla kullanıcıların yaşamını kolaylaştırıyor. Crizal kişiselleştirilmiş gözlük camı çeşitleri ile kullanıcıların yaşamına şık ve sağlıklı dokunuşlarda bulunuyor, günlük ve gece yaşamını daha kaliteli kılıyor. Crizal, Fransız uzmanların geliştirdiği performansı yüksek camlarıyla uzun yıllar istenileni vermeyi başarıyor.