Essilor Gözlük Camı

Fransız menşeili olan Essilor gözlük camı tüm dünyada görme kusurlarını düzeltmek amacıyla kullanılıyor. Essilor markasına ait camlar görüş kalitesini netleştirerek gün boyu daha iyi görmenizi sağlıyor. Numaralı ve numarası gözlük modellerinde yansımaları önleyen, korunaklı ve şık görüntüsü ile Essilor her zaman çok kaliteli. Günlük yaşamda gözlük kullanıcılarını bekleyen yansıma, Işık hassasiyeti, UV ışınlarının rahatsız edici etkisi Essilor ile geride bırakılıyor.

Essilor gözlük camı ile sadece numaralı gözlerin değil, koruma ya da güneş gözlüğü takanların dahi yüksek kaliteden yararlanması, kendini rahat hissetmesi hedefleniyor. Essilor markasına ait gözlük camları Crizal, Varilux, Transitions, Eyezen, Optifog ve Xperio gibi çeşitli markalarla kullanıcılara seçenek sunuyor. Gözlük çeşitleri yaşama göre uyarlanıyor artık. Numaralı ve güneş gözlükleri haricinde spor gözlüğü, ofis gözlüğü, okuma gözlüğü gibi birçok gözlük türü bulunuyor. Essilor, günlük yaşama adapte oluyor, tüm gözlük camı çeşitleriyle kullanıcılara kaliteli görüş sunuyor.

Essilor Gözlük Camı Özellikleri

Essilor, insanların daha net görmesini sağlamak, göz kusurlarını azaltmak amacıyla ortaya çıkmış gözlük camı markasıdır. Günümüzde dünyanın her yerinde Essilor markasını görmek mümkün. Essilor ülkemizde organik cam kalitesiyle tanınıyor, gözlük kullanıcılarının öncelikli tercihler, arasında yer alıyor. Peki, Essilor gözlük camı özellikleri nelerdir? Neden Essilor markası bu kadar tanınıyor? İşte detaylar;

  • Essilor Crizal, Varilux, Eyezen ve daha birkaç farklı gözlük camı modeli ile seçenek oluşturuyor, gereksinimlere çözüm üretiyor.
  • Essilor gözlük camları buğuluma, leke tutma, çizilme gibi sık karşılaşılan sorunları önlemede başarılı rol oynuyor. Dayanıklılığıyla beğeni topluyor.
  • Essilor ile görüntü bulanıklığı sorunu yaşanmıyor, yakın – uzak odak değişimlerinde kullanıcılar karışıklık hissetmiyor.
  • Mavi ışık konusunda üst düzey performans gösteriyor. Kullanıcılar bilgisayar ve telefon kullanırken daha özgür hissediyor, yanma ya da sulanma gibi etkiler yaşamıyor.

Essilor gözlük camı çeşitleri, tüm gözlük çerçeveleriyle uyum sağlıyor, dereceli – derecesiz tüm gözlük kullanıcılarına hitap ediyor. Güneş ve akıllı cihaz ışınlarına karşı filtre kalkanıyla koruma sağlayan Essilor marka camları Lagün Optik’ten temin edebilir, gözlüklerinizde Essilor kalitesinden yararlanabilirsiniz.