Kodak City Lens

Gözlerde doğuştan veya sonradan göz kusurları meydana gelebilir. Miyopi (uzağı görememe), astigmatizm (net görememe) ve hipermetropi (yakını görememe) gibi göz rahatsızlıklarında gözlük ya da lenslerin kullanımı göz rahatsızlığının daha da ilerlemesini engelleyebilmektedir. Yeni tasarlanan Kodak City Lens ile gece ve gündüz ışınlarının gözünüzü rahatsız etmesinin yanı sıra kullandığımız telefon, tablet ve bilgisayarların ışıkları da gözlerimizi yormaktadır. Geceleri meydana gelen özellikle araba farları, aydınlatıcı lambalar ve neon ışıklar gözlerimizde bir kamaşma hissi verdiğinden dolayı göz rahatsızlığına sebep olabilmektedir. Bu durumlarda gözlerimizin sağlığı için mavi ışığı önleyici özel camlar üretilmektedir. Bu camlar gece ve gündüz ışınlarının gözleri rahatsız etmemesi için özel olarak tasarlanmaktadır.

Kodak City Lens Hizmeti

Hizmetlerimiz, alanında öncü olan firmalar tarafından sağlanmış olup özel camlardan oluşmaktadır. Göz hekimlerinden almış olduğunuz muayene sonrasında hali hazırda sahip olduğunuz göz rahatsızlığınız için özel olarak tasarlanmaktadır. Yeni tasarlanan gece görüşü özelliği ile yenilenen gözlük camlarınız ile gece görüşünüz daha net bir boyuta gelmektedir. Kodak City Lens, parlamayı ve yansımayı geceleri %30'a ve gündüzleri %60'a kadar azaltacak şekilde tasarlanmıştır, böylece gündüzden geceye daha güzel bir biçimde görsel konforu yaşayabilirsiniz.

Gözlerimiz bilgisayar ekranlarında meydana gelen mavi ışığın sebep olabileceği göz rahatsızlıklarını önleyici bir özelliği sahip değildir. Gözlerimiz mavi ışığı filtreleme imkanı olmadığı için uzmanlar tarafından oluşturulan bu lens biçimi üretilmiştir. Kodak City Lens ürünün mavi ışığı filtreleme , kontrol etme ve gözleri koruma özelliği sayesinde mavi ışığın zararından dolayı meydana gelen baş ağrıları, uykusuzluk, göz yorgunluğu, görme yorgunluğunu gidermektedir.

Kodak City Lens Fiyatları

Kodak City Lens hizmetimiz alanında uzman çalışanlarımız ile özel bir şekilde gözlerinizin hangi göz rahatsızlığına sahip olduğu göz hekimlerinin reçetelendirme işlemlerinden sonra gözlerinize özel olarak tasarlanmaktadır. Bu durumları sağlarken her bütçeye uygun olarak ayarlanan fiyatlar oldukça uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu özel camlara ulaşabilmek ve daha iyi hizmet şartlarından yararlanabilmek için firmamızın iletişim kanalları üzerinden bizlerle 7/24 istediğiniz zaman diliminde iletişime geçebilirsiniz.