Prevencia Gözlük Camı

Prevencia gözlük camı, doğru gözlük seçimi yaparken karşınıza çıkacak olan cam türlerinden biridir. Gözlük camının göz sağlığını iyileştirmesi, dış etkenlere karşı koruması gerekir. Prevencia gözlük camı, Crizal ailesine ait bir cam türü olup mavi ışığın gözlere verdiği zararı en aza indirgeme özelliğine sahiptir. Miyop, astigmat en sık görülen göz rahatsızlıkları arasında yer alır.

Kullanıcılar, gözlerindeki rahatsızlık sebebiyle gözlük kullanmak zorunda kalır. Göz sağlığı elzem olduğu için rastgele bir gözlük camı tercih etmek iyileştirme görevini üstlenmez, aksine gözlere daha ciddi hasar verebilir. Crizal prevencia gözlük camları, kaliteli cam türleri arasında yer alır. Özel antirefle kaplaması bulunan prevencia, her yaş grubu tarafından güvenle tercih edebilir.

Prevencia Gözlük Camının Avantajları ve Özellikleri

Prevencia gözlük camı mavi ışığa karşı uzun süreli koruma özelliği ile bilinir. Gözler için büyük tehlike olan UV ışınlarını ise önler. Antirefleli cam, gözlüklerin kalitesini de korur; çizilmeye, lekelenmeye karşı dayanıklılık gösterir. Peki, kullanıcıları bekleyen avantajlar nelerdir?

Net görüş: Antirefleli cam, görüş kalitesini doğrudan etkiler, daha iyi ve net görmenizi sağlar. Özellikle gece dışarıda gezerken, araba kullanırken trafik ışıklarından ya da benzeri ışıkların yansımalarından kaynaklanan zayıf görüşü önler.

Estetik görüntü: Antirefleli camın en büyük avantajı sizi daha iyi göstermesidir. Camlar her zaman pürüzsüz, şeffaf, titiz ve estetik görünür. Gözlük yokmuş hissi verir, karşı taraftan da öyle gösterir.

Yüksek özgüven: Gözlük takma deneyimini artıran prevencia cam, kaliteli görüş sunduğu için her zaman net görür, kendinizi iyi hissedersiniz. Gözlük camı su lekesi tutmaz, toza karşı direnç gösterir.

Prevencia gözlük cam aradığınız özellikleri barındırır, beklentileri karşılar. Gözlük takan kişilerin aradığı yüksek kaliteyi sunan prevencia, bütün gün net görüş sağlar ve gözlerinizi dış etkenlerden korur. Prevencia cam, mavi – mor ışıklara karşı yüksek koruma sağlayarak beyin sağlığını da korur, uyku döngüsünü olumlu yönde etkiler. Uzun süreli göz koruması arayanlar için en ideal cam seçeneklerinden biri olan prevencia camlar, Lagün Optik’te sizlerle.