Prograssive gözlük camı son yıllarda göz sağlığı konusunda en etkili ve en kullanışlı gözlük camı modelleri arasındadır. Genellikle 40-50 yaş civarı insanlarda tercih edilen bu cam tipi, uzak ve yakın olmak üzere görmede güçlük çeken insanların iki farklı gözlük kullanması yerine tek bir gözlükte birleşmesi işlemine denilmektedir. Ayrıca gözlük iki odak noktayı da eşit derece ve net bir şekilde görme rahatlığını sizlere sunmaktadır. İki gözlüğü sürekli kullanımı zor olmaktadır. Bazı zamanlar iki tane gözlüğü yanınızda taşımak istemsiz zamanlarda unutma gibi olaylara sebebiyet vermektedir. Ancak prograssive gözlük camının verdiği buz özellik sayesinde daha kolay kullanım olanakları sağlanmaktadır.

Prograssive Gözlük Camı Hizmeti

Gözlerimiz zaman içerisinde belirli derecelerde bozulmalar veya farklı şekilde göz hastalıklarının sebep olmasıyla çeşitli göz bozuklukları meydana gelir. Özellikle orta yaş gruplarında meydana gelen bu durum elinizde, çantanızda birden fazla gözlük taşımanıza sebebiyet vermektedir. Bu durumun içerisine bir de unutkanlık gibi durumlar da eklenince hem gözlüklerinizi taşımak hem de onları unutmaya çalışmak zahmetli bir iş olarak görülebilmektedir. Ancak bu durumdan kurtulmanız oldukça mümkün. Prograssive gözlük camı kullanımı ile beraber artık iki farklı gözlük taşımak yerine tek gözlükte iki ayrı göz bozukluğunuz tedavi edilebilirken aynı zamanda çok net bir şekilde görme özelliğini de sizlere sunmaktadır.

Prograssive Gözlük Camı Nedir?

Prograssive Gözlük Camı Fiyatı

Prograssive gözlük camı ile daha rahat ve konforlu bir görme kabiliyeti sağlayan gözlükleriniz ile modaya uygun gözlük çerçeveleri ile birlikte daha kaliteli bir görme deneyimi elde edeceksiniz. Estetik açıdan gayet güzel bir görünüme sahip olan gözlük modellerimiz ile birlikte kullanılan bu özel camlar yüksek kalite standartları çerçevesinde üretilip sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Her bütçeye uygun olan ürünlerimiz oldukça minimum fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır. Gözlük camı fiyatlarının belirlenmesi konusunda camlara istenilen -güneş koruyucu özel filmler gibi- ekstra ürünler dahilinde fiyatlarımızda değişiklik meydana gelmektedir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlar konusunda sizlere uygun olan fiyatlandırmalarımız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.